SU DEPO TANK İZOLASYON UYGULAMALARI

Çoğunlukla bina temellerine yakın yerlerde ve bodrum katlarda bulunan su depoları, binaların taşıyıcı sistemlerinde korozyona neden olmakta ve beton dayanımının azalmasına neden olmaktadır. Zeminde meydana gelen hareketler veya oturmalarda oluşan çatlaklar su sarfiyatına neden olmaktadır.

Su depoları bina dışında yapılmış ise, oluşmuş çatlaklardan yüzey sularının (yağmur suyu, kanalizasyon ve diğer asidik sular) içme ve kullanma suyuna karışması kaçınılmazdır. Çevrede bulunan ağaç köklerinin depoya ulaşması suda fiziksel, kimyasal ve biyolojik kirlenmeye neden olmaktadır. Metal veya galvaniz depolar uzun süreli su muhafazalarına dayanamamakta ek resimlerde görüldüğü üzere oksitlenerek paslanarak hoş olmayan neticeler doğurmaktadır. Uzman  ekibimiz ile artık kullanılamaz haldeki su tanklarıCtp izolasyon yapılarak tam fonksiyonlu olarak hayata kazanılmasını sağlamaktayız. Binalarda suya karşı en hassas yüzeyler su depoları, temeller ve çatılardır. Uygulama detaylarında kullanılan yanlış malzeme zaman içinde, ilk uygulamadan çok daha zor ve pahalı olabilecek onarım ve yenileme gerektirmektedir. Ctp depo kaplama Uygun ve gerekli katkı maddelerinin yardımıyla oluşturulan, uzun ömürlü, tüm hava koşullarına karşı dayanıklı, sağlam bir malzemedir.

Uygun kalitedeki içme-kullanma sulari temiz ve saglikli kosullarda depolanmaz ise suyun kalitesi olumsuz yönde degismekte ve zararli mikroorganizmalar için ortam oluşturmaktadir. Su deposu, suyun özelliklerini bozmayacak uygun bir malzeme ile izolasyon yapılmalıdır. Su deposu ve su tankları konusunda 5 farklı ( Epoksi, kristalize, pvc, polüretan, ctp ) izolasyon yeteneklerimizle su depolarını sağlıklı içilebilir hijyen depolara dönüştürüyoruz.


.
EPOKSİ KAPLAMA DEPO ÖNCESİEPOKSİ KAPLAMA DEPO SONRASI
KRİSTALİZE DEPO İZOLASYON ÖNCESİKRİSTALİZE DEPO İZOLASYON SONRASI
POLÜRETAN SU DEPOSU KAPLAMA ÖNCESİPOLÜRETAN SU DEPOSU KAPLAMA SONRASI
1999 Yılında profesyonel oluşuma yönelen firma'mız; Endüstri'de asit tankı, havuz izolasyonu, krozyona dirençli yalıtım, asit ve sıvılarından etkilenmeyen zemin uygulamaları; Yapı grubu'nun ihtiyaçları doğrultusunda çatı yalıtımı, havuz izolasyon, depo kaplama, teras izolasyonları, oluk kaplama çalışmaları ile ileri düzey metaryal'lerle hizmetlerini sürdürmek üzere kurulan ve sağladığı yenilikçi çözümlerle sektöre getirdiği güçlü alt yapı sistemleriyle, sektördeki geleneksel iş yapış biçimlerine karşı kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır.