ŞEFFAF SU İZOLASYON UYGULAMALARI

Beğeniyle alınan zemin kaplama malzemeleri, Fayans, seramik, granit, mermer yüzeyleri, dekoratif görünümlü teras ve balkonlar aralarından su sızdırmaya başlayınca son çare olarak düşünülen diğer meteryallere yönelmektedir. Çağımızın kimya sektörü oldukça gelişmiş ve çözüm üretebilen malzemeler ile bu tür problemleri aşabilecek nitelikte şeffaf ürünler geliştirebilmiştir. Çok sevdiğiniz; Seramik, fayans, granit, mermer dekoratif görünümlü yüzeylere şeffaf yalıtım ürünleri ile sorunları ortadan kaldırabilecek çalışmalar gerçekleştirmekte görünümü bozmayan yapısıyla şeffaf izolasyon uygulamaları yapmaktayız.

Ctp su izolasyon sistemleri dışında müşterilerimizin taleplerine ileri düzeyde cevap verebilecek bilgi birikim ve donanımımızla her türlü izolasyon ve yalıtım konularınız çözmede firmamız kurultuğu günden bu yana üretim ve kaplama faaliyeti rotasını, sektörün ihtiyaç duyduğu ürünler üzerine tutmuştur. Ar-ge çalışmaları doğrultusunda Teras fayansı, balkon seramiği, granit zemin, mermer yüzey üstü su izolasyonu olarak şeffaf uygulamalar üzerinede yoğunlaştık.

Şeffaf izolasyon, şeffaf yalıtım uygulama kalitesinin en az kullanılan ürün kadar önemli olduğu gerçeği firma'mızın ''Kaliteden taviz vermemek'' prensibi garantisini oluşturur. Şeffaf uygulamalar özel bir gereksinim ihtiyacı olduğundan ''Doğru teşhis'' ve ''Doğru uygulama'' ile ürünün belgelendirmesi, şeffaf kaplama kullanım ürünlerinin uluslararası standatları uygun olması, performans araştırılarak müşterilerin sonrası problemlerini maksimum düzeyde ortadan kaldırmak adına titizlikle hareket edilmektedir.
Beton tüm yüzeylerde / Seramik / Fayans / Granit / Traverten / Doğal Taş kaplı yüzeyler / Cam ve camsı yüzeyler / Çelik ve paslanmaz çelik yüzeylerinde / Alüminyum / Galvaniz / Bakır / Çinko / Ahşap ve ahşap türevleri / Eski bitüm asphalt kaplamalarda / estetik kaybı olmadan güvenle kullanılabilmektedir.

.
1999 Yılında profesyonel oluşuma yönelen firma'mız; Endüstri'de asit tankı, havuz izolasyonu, krozyona dirençli yalıtım, asit ve sıvılarından etkilenmeyen zemin uygulamaları; Yapı grubu'nun ihtiyaçları doğrultusunda çatı yalıtımı, havuz izolasyon, depo kaplama, teras izolasyonları, oluk kaplama çalışmaları ile ileri düzey metaryal'lerle hizmetlerini sürdürmek üzere kurulan ve sağladığı yenilikçi çözümlerle sektöre getirdiği güçlü alt yapı sistemleriyle, sektördeki geleneksel iş yapış biçimlerine karşı kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır.