ASANSÖR KUYU İZOLASYONU

Günümüzde bir çok binanın, iş merkezlerinin, hastanelerin, otellerin ve yapıların en büyük sorunu olan, asansör kuyularına yeraltı su kaynaklarından su sızmaları ve rutubeti artık sorun olmak da yeraltı kaynak sularının asansör kuyularına sızması sonucu kuyular sık sık dolmakta ve kuyuya dolan sular zamanla asansöre ait metal aksamları korozyona uğratarak kötü sonuçlar doğmasına sebebiyet vermektedir. Bu durumdan kurtulmanın en iyi yolu Yalıtım Uzmanından yardım alarak asansör kuyusu su izolasyonu yaptırmaktır. Firmamız asansör kovasındaki yani asansör kuyusundaki su yalıtım işlerinde %100 çözüm teknikler kullanmaktadır.

Makina Mühendisleri Odasının her yıl yapmış olduğu ruhsat verme denetlemelerinde baktığı en önemli kurallardan olmazsa olmazı asansör kuyusu su yalıtımı dır. Firma olarak sizi bu dertten kurtararak asansör kuyusu su izolasyonu sorununuzu en iyi şekilde sonlandırıyoruz.


Asansör kuyularına doğal yollarla giren suyu çukur içerisinden (Negatiften yalıtım yöntemi) uygulaması yaparak tamamen yok ediyoruz. Beton içerisinde kristaller üreterek suya karşı betonu kilitleyen kapiler etkili su yalıtımı betonu ve demir aksamları suya ve korozyona karşı etkili bir şekilde koruma sağlar.

.
1999 Yılında profesyonel oluşuma yönelen firma'mız; Endüstri'de asit tankı, havuz izolasyonu, krozyona dirençli yalıtım, asit ve sıvılarından etkilenmeyen zemin uygulamaları; Yapı grubu'nun ihtiyaçları doğrultusunda çatı yalıtımı, havuz izolasyon, depo kaplama, teras izolasyonları, oluk kaplama çalışmaları ile ileri düzey metaryal'lerle hizmetlerini sürdürmek üzere kurulan ve sağladığı yenilikçi çözümlerle sektöre getirdiği güçlü alt yapı sistemleriyle, sektördeki geleneksel iş yapış biçimlerine karşı kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır.