whatsapp
  • Önder Mah. Siteler - 2 Kavşağı No:97 Altındağ / ANKARA
  • 0 (542) 795-4486
Asansör Kuyu Su İzolasyon

Günümüzde bir çok binanın, iş merkezlerinin, hastanelerin, otellerin ve yapıların en büyük sorunu olan, asansör kuyularına yeraltı su kaynaklarından su sızmaları ve rutubeti artık sorun olmak da yeraltı kaynak sularının asansör kuyularına sızması sonucu kuyular sık sık dolmakta ve kuyuya dolan sular zamanla asansöre ait metal aksamları korozyona uğratarak kötü sonuçlar doğmasına sebebiyet vermektedir. Bu durumdan kurtulmanın en iyi yolu Yalıtım Uzmanından yardım alarak asansör kuyusu su izolasyonu yaptırmaktır. Firmamız asansör kovasındaki yani asansör kuyusundaki su yalıtım işlerinde %100 çözüm teknikler kullanmaktadır.

Makina Mühendisleri Odasının her yıl yapmış olduğu ruhsat verme denetlemelerinde baktığı en önemli kurallardan olmazsa olmazı asansör kuyusu su yalıtımı dır. Firma olarak sizi bu dertten kurtararak asansör kuyusu su izolasyonu sorununuzu en iyi şekilde sonlandırıyoruz.

Asansör kuyularına doğal yollarla giren suyu çukur içerisinden (Negatiften yalıtım yöntemi) uygulaması yaparak tamamen yok ediyoruz. Beton içerisinde kristaller üreterek suya karşı betonu kilitleyen kapiler etkili su yalıtımı betonu ve demir aksamları suya ve korozyona karşı etkili bir şekilde koruma sağlar.

 

Ankara asansör kuyu izolasyon firması